Vize

Být Ecoistou znamená zbavit se stereotypů a myslet jinak – ekologicky i cirkulárně ekonomicky. Největším bohatstvím naší planety je totiž příroda a její rozmanitost. My lidé jsme její součástí, chodíme po stejné zemi, dýcháme stejný vzduch a pijeme stejnou vodu jako všechno živé. Proto bychom se měli k přírodě chovat nanejvýš odpovědně a s respektem. Stejně jako jeden ke druhému.

Právě proto vznikl Ecoista – internetová platforma pro setkávání, sdílení a spolupráci při realizaci nových nápadů na téma udržitelnosti, cirkulární ekonomiky a ekologické transformace.

Najít inspiraci, naučit se nové věci a nabít se pozitivní energií tady mohou všichni – zástupci velkých firem, obecních samospráv, médií, ale klidně i student, farmář, nebo člověk na rodičovské dovolené. Prostě každý, kdo s námi sdílí pozitivní pohled na svět a odpovědnost k budoucnosti, ať už nosí kravatu nebo batůžek, s laptopem, kočárkem i rýčem v ruce. Každý, kdo má dobré nápady a potřebuje je trochu pošťouchnout. Protože myšlenky je potřeba třídit a vytěžit z nich co nejvíc užitku pro nás všechny. Stejně jako komunální odpad.

Ecoista je kreativní, otevřený a přátelský. Jeho příběh píšete i vy. Čím vším se může stát v budoucnosti, záleží jenom na vás.

Pojďte do toho s námi!

Ještě není pozdě.